• Ново
Lieber Осветлување Накит Складирање Рек Крупните Накит Кутија Кабинет Armoire Хривнија Ѓердан За Чување Накит Складирање Кутија (Боја : Црна)

Lieber Осветлување Накит Складирање Рек Крупните Накит Кутија Кабинет Armoire Хривнија Ѓердан За Чување Накит

DEN 5641.68
Залиха

Износ

5 H cm)со Бонус Патување Случај,1 Празни Слот(10 L х5.Разумна изградба,трајни,внимателно користете го овој накит кутија да се создаде сите вашата сакана накит.7x13inch(L x W x H)Горниот Слој : Половина Прстени Складирање Слот (Доволно Простор за Големи Прстени),Половина Earring Studs Складирање Slot First Фиока : 20 Слотови за Монистра,Обетки,Studs,Прстени,Игли etc Second Фиока : 6 Слотови за Ѓердан,Фитили,Pendents итн.Едно подлабоко фиока е дизајниран за очила за сонце или големи jewelries.Одличен подарок избори за мајка,пријателка,сопруга,ќерка,пријатели.Трето Фиока : 3 Големи Долго Слотови (14.Тоа најубаво може да се прикаже вашиот накит и да ги заштити совршено во исто време.5 H cm)Отвори со Часовници Cushion2 Страна Врати : Секој Size 8 Слотови за Ѓердани за Складирање,Џебови на дното се Спречи Ѓердан од Waggling Top Капак : со 1 Голема Огледало и Рачка outside Great Подарок Избор:Едноставен и дизајн на накит кутија со елегантен надворешниот изглед совршен за сите жени и девојки.5x3cm)Четвртиот Фиока : 1 Голема Празна Слот,Големина : 21x15x3cm(Dxšxv)Петти Фиока : 1 Голема Слот(10 L x15 Wx7.

Декларирани својства

Најдобри предлози