• Ново
HGVVNM Накит Кутија Преносни Прстен Earring Ѓердан Накит Складирање Кутија Кожени Црвени Усни Види Накит Организатор

HGVVNM Накит Кутија Преносни Прстен Earring Ѓердан Накит Складирање Кутија Кожени Црвени Усни Види Накит Организатор

DEN 8374.56
Залиха

Износ

Единствена, шармантна и лесно да се носат.Тоа се чувствува мека и удобна, богата со сјај, и има силна текстура.Внатрешната обвивка е направен од фланелен боксери, која е мазна на допир, мека и нежна во текстура.Станот high-definition огледало, лесно да се направи се, да се обиде на накит, удобен и практичен.Се справи со дизајн, лесно да се носат.Единствена, шармантна и лесно да се носат.Тоа се чувствува мека и удобна, богата со сјај, и има силна текстура.Внатрешната обвивка е направен од фланелен боксери, која е мазна на допир, мека и нежна во текстура.Станот high-definition огледало, лесно да се направи се, да се обиде на накит, удобен и практичен.Се справи со дизајн, лесно да се носат.Мали и исклучителна, со голем капацитет за складирање.Големината е мерени рачно, па мерење резултат ќе има грешка на 1-5мм.Поради употребата на светлината, екранот, и агол, хроматските аберации може да се случи.белешки : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Декларирани својства

Најдобри предлози