• Ново
YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит Кутија Лозинка за Заклучување на Складирање Кутија за Прстен Хривнија Гроздобер Преносни Антички Сестран Приказ за Свад?

YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит Кутија Лозинка за Заклучување на Складирање Кутија за Прстен Хривнија

DEN 2018.40
Залиха

Износ

*Одржување : не го стави во близина на клима уред или топлинска цевка; тоа не треба да биде поставен во близина на отворен пламен; тоа не треба да биде поставен во близина на базенот со вода првенство. * Лозинка контрола : бакар лозинка за заклучување на дизајн, цврсто чувар на вашето бебе, приватност е побезбеден. *Бронзена рачка : исклучителна рачка, лесно да се преземе, во убава форма, пријатен за око. * Дебели нозе, безбедно и сигурно, агол заштита за да се спречи носат. *Совршен подарок : Накит кутија може да биде совршен подарок за мајка ми, девојка, сопруга, ќерка, колега, пријател или други посебни жените; лесно да се носат при патување или патување.Бренд : YUXOOverall, Оваа кутија за складирање ќе биде одлична вредност за парите и совршен лекување или подарок.Тоа лесно се вклопува огромни количини на накит и knick knacks.Име на производ : Накит Box Material : wood Applicable прилики : подароци, надоместоци на вработените, празник подароци, патувања комеморациите.Употреба : модата, удобноста, подароци, завршувајќи складирање, собирање, прикажување, декорација.детали : 1, продавница за приврзоци, обетки, нараквици, и слично.за да се спречи загуба.2, flocked ткаенина надеж : нежен допир, подобра заштита на накит.3, мала големина, голем капацитет, може да се смести во белегзии, прстени, обетки, итн.Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги повторувате вас како е можно поскоро.

Декларирани својства

Најдобри предлози