• Ново
FENGNV Накит Организатор Кутија 3-Слој на Екранот СТП Кожа Накит Складирање Пакување Кутија Црна Патент малку се Види Торба Високо-Одделение за Складирање Кутија Фиок

FENGNV Накит Организатор Кутија 3-Слој на Екранот СТП Кожа Накит Складирање Пакување Кутија Црна Патент малку

DEN 5015.76
Залиха

Износ

★ Ова види случај е одлична за лична употреба и продавница екранот. ★ Осум слотови види складирање случај со патент дизајн. ★ Со деликатни изглед, може да се претстави на другите како подарок. ★ Едноставен и елегантен дизајн за convinient употреба. ★ Ова види накит кутија е совршен за лична употреба (мажи, жени, дами) и да се види продавница употреба, одржување на вашиот часовници од прашина.

Декларирани својства

Најдобри предлози