• Ново
JJZXC Отпечатоци Безбедносни Сеф Огноотпорни Водоотпорен Заклучување Кутија Кабинети Пиштол Пиштол Парични Strongbox Цврст Челик Безбедност Накит Складирање

JJZXC Отпечатоци Безбедносни Сеф Огноотпорни Водоотпорен Заклучување Кутија Кабинети Пиштол Пиштол Парични

DEN 8537.28
Залиха

Износ

Големина - А4 формат, 50mm, дебелина, можат да бидат ставени во багажникот, на масата, на полица, во автомобил, во фиока, лесно да се носат.Објектот Безбедност - Секој безбедно е опремен со нерѓосувачки челични јажиња и еластична бенд, и внатрешна меморија пена подлога за да се осигура дека содржината на поле нема да бидат оштетени од страна на надворешни сили.Напојување - 4 AA алкални батерии, поддршка батерија, ќе ги поттикне да ја замените батеријата кога батеријата е на ниско ниво, ако одеднаш исклучување, можете да го користите копчето за.Материјал - 19 челик школка, високо квалитетни пластични, од не 'рѓосувачки челик за заклучување, од не' рѓосувачки челик зглоб, high-end чип, обезбедување на квалитет.Совршен за употреба како централен или декоративни акцент за секој простор.Корисникот капацитет : 120 fingerprints Unlock метод : отпечатоци и резервни key Fingerprint тип : оптички отпечаток reader Application напојување : 4 AA алкални батерии Материјал : ладно валани steel Surface третман : electroplating Product спецификации : 275x190x50mm Single бруто тежина : 2.05 kg Single нето тежина : 1.85 kg Uses : накит, cash A убаво кутија да биде одличен подарок или декорирате вашиот дом, канцеларија.

Декларирани својства

Најдобри предлози