• Ново
JHSJ Накит Сад Faux Кожен Мултифункционален Watcg Кутии,Чаши Складирање Кутија,Накит Организатор Кутии со некоја Фиока и Јасно Стакло врвот на Екранот Чување на Кутии за

JHSJ Накит Сад Faux Кожен Мултифункционален Watcg Кутии,Чаши Складирање Кутија,Накит Организатор Кутии со некоја

DEN 4841.76
Залиха

Износ

Соодветна големина : големината на прозорецот е 15.36 инчи (W x D), user-friendly дизајн кој добро се вклопува со вашиот види и очила.12 инчи L x 8.Тоа е поголем од многу други види организаторите.Големината на секоја види слот е 3.Висок квалитет на материјалите : имаме добар материјал извор.96 инчи (W x D), случај се користи за очила е 6.Висок квалитет на материјалите : имаме добар материјал извор.Ако не знаете како да се спакувам вашиот накит за време на патувањето ,сега ќе можат да изберат преносни Накит Организатор да го реши вашиот проблем, никогаш нема Проблеми со наоѓање на вашиот накит во секое утро.Внатрешниот ткаенини се направени од меки кадифени, која може да ги заштити вашите лични предмети добро.На врвот стакло е направен од висок квалитет на природен стакло, а кутијата е направен од висок квалитет на faux кожа за да го направите да изгледа повеќе напредни.03 инчи W x 5.12 инчи H и тежината е 4.Понекогаш врвот стакло изгледа како покажат.Двоен слој дизајн : горниот слој има 8 види отвори со отстранлив сомот перница и 3 чаши случаи.Тоа е исто така опремен со брава за да се обезбеди сигурноста на вашите часовници и накит. Соодветна големина : големината на прозорецот е 15.03 инчи W x 5.Згодна и на резолуцијата.Совршен Подарок : има мултифункционален цел и може да се користи за чување на многу различни видови на додатоци.И тоа е лесно да се чисти.12 инчи H и тежината е 4.12 инчи L x 8.На врвот стакло е направен од висок квалитет на природен стакло, а кутијата е направен од висок квалитет на faux кожа за да го направите да изгледа повеќе напредни.Вториот слој е накит лента што содржи 2 прстен кутии, 4 обетки и earring картички, како и 2 прегради за чување на бразлетни, ѓердани, брошеви, обетки, прстени и други накит.

Декларирани својства

Најдобри предлози