• Ново
Ноктот полски Ленти Солидна Боја Серија, DANNEASY 24 Листови Лепило Нокти Налепници Помине Обвива Нокти Дизајн 1Pc Нокти Датотека, Cuticle Стап

Ноктот полски Ленти Солидна Боја Серија, DANNEASY 24 Листови Лепило Нокти Налепници Помине Обвива Нокти Дизајн

DEN 239.76
Залиха

Износ

[ВКЛУЧЕНО] 12 Листови ноктот уметност налепници + 12 листови лак налепници + 1pc квалитетни нокти датотеки + 1pc дрво cuticle стап. [СТЕ МОДА МИЛА] Однесуваат на моден тренд, дизајн на најпопуларната шема, имаат солидна боја стил. [НЕМА МЕУРЧИЊА] Направен од 100% лак и квалитетот viscose, повеќе траење, лесен за употреба и лесно да се отстрани. [ТРАЕЊЕ од 14 ДЕНА] може да се применува на горниот слој и не допре водата во рок од 2 часа.најдобар ефект е да се користи пред да одите на спиење. [ПОГОДНИ ЗА УПОТРЕБА] Помине уметност на предметот / уметник и личните / дом на употреба итн. 1 × 24 Листови пети/нокти налепници за помине уметност. 1 × 1 Pc професионални нокти датотеки. 1 × 1 Pc cuticle дрвен стап. 100% реално лак. Безбедност и заштита на околината. - Без иритирачки мирис. Долготрајни 7~14 дена. Нема да има меурчиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози