• Ново
LORBAY Прилично Ѕид Налепници Дома Декор Позадина Салон за Убавина Ѕид Прозорец Налепници Помине Уметност Ноктите Салон Цитати Помине Уметност полски Нокти Педикир 6

LORBAY Прилично Ѕид Налепници Дома Декор Позадина Салон за Убавина Ѕид Прозорец Налепници Помине Уметност Ноктите

DEN 398.16
Залиха

Износ

Материјал : Мат Винил.Лесно да се држиме до ѕидот, лесно да се размонтираат.На животната средина, не-токсични, секој LORBAY налепница е добар во квалитетот.Среден вискозитет самолепливи ,водоотпорен и издржливи. 100% нов квалитет.Широк спектар на примена : Можат да бидат применети на било каква мазна ,рамна и сува површина, како што се ѕидови, врати, прозорци, плакари, итн.Додадете нова живост во вашата соба.Покажете ја вашата креативност со вртење на ѕидовите во убави уметнички дела со лепење ѕид decals.Различни бои на располагање.Можете да ни кажете вашето прилагодување услов откако ќе го поставите цел.Инструкции : 1. Прво проверете дали ѕидот површината е чиста и сува, нема прашина.2. Позиција на decal на ѕидот (врата / автомобил / мебел / прозорец).3. Излупете off една налепница во време и да се држи во согласност на вашата идеја.4. Лепат на ѕидот налепници полека и цврсто од врвот до дното.5. Ако некои мали меурчиња кои се појавуваат за време на pasting процесот, можете да го користите лична карта или кредитна картичка за да нежно се изедначи нив.Љубезно Совети : 1. Бојата може да постои мала разлика поради различни прикази.2. Ве молиме овозможи мала димензија грешка поради прирачник за мерење.3.Нашиот ѕид налепница пакет во тек, дека може да биде малку збрчкана на почетокот, и тоа може да се врати во својата првобитна форма, после неколку дена од природна поставеност.4.Можете да користите удар фен за да се загрее на налепници ако тоа е тешко да се држиме за.Бидете внимателни да положба decals првиот во случај тие да се држи до едни со други.

Декларирани својства

Најдобри предлози