• Ново
figatia Електрична енергија Метар Дигитални Ampermeter Voltmeter Времето Употреба Монитор - отворете

figatia Електрична енергија Метар Дигитални Ampermeter Voltmeter Времето Употреба Монитор - отворете

DEN 543.60
Залиха

Износ

6-во-1 електрична енергија метар.Јасно и голем екран може да се прикаже на напон, струја, активна моќност, KWH, време и температура во исто време.Manual Копчето за ресетирање на податоци.На LCD екранот јасно покажува на мерни податоци од повеќе агли.Електрична енергија и времето имаат меморија-перформанси.Сплит КТ е повеќе лесно да жици.Опис : - 6-во-1 електрична енергија метар.Јасно и голем екран може да се прикаже на напон, струја, активна моќност, KWH, време и температура во исто време - Електрична енергија и времето имаат меморија-перформанси - LCD дисплеј јасно покажува на мерни податоци од повеќе агли - Сплит КТ е повеќе лесно да жици - Manual Копчето за да го ресетирате data Specification : - Големина : Прибл.84.7x44x20.4mm/3.33x1.73x0.80inch - Боја : Црна ; : Plastic Package Вклучува : 1x на Електрична енергија Meter1x Transformer1x Manual1x Температура Sensor Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Декларирани својства

- Size:
Approx.84.7x44x20.4mm/3.33x1.73x0.80inch
- Color:
Black
- ;:
Plastic
Package Includes:
1x Electricity Meter :
1x Transformer :
1x Manual :
1x Temperature Sensor :
1.Please allow 1~3 cm error due to manual measurement, thanks. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Please understand, thank you. :

Најдобри предлози