• Ново
GOBEES Масажа Пиштол Длабоко во Ткивото, Ударни Мускулите Massager Пиштол, 30 Брзини Тивка Рачни Massagers за Мускулите на Вратот и Грбот Рамо Нога со 10 Глави & LCD Екран на Допир

GOBEES Масажа Пиштол Длабоко во Ткивото, Ударни Мускулите Massager Пиштол, 30 Брзини Тивка Рачни Massagers

DEN 863.76
Залиха

Износ

Со лесен-за-работат LCD екран на допир. 【100% Осигурување на Квалитетот】 : GOBEES Масажа Пиштол сите донесени квалитетот inspectio, Ако има било какви проблеми со нашите рачни massager, ве молиме контактирајте го нашиот услуга по продажбата. 【Лесен и Пренослив】 : Рачни massager пиштол, со Само 1,5 кг, ергономски силикони се справи со дизајн може да се ефективни не се лизга и лесно да се сфати.со носење, може да се земе масажа пиштол насекаде.【10 Масажа Глави & 30 Брзина Нивоа】 : Длабоко ткиво масажа пиштол има амплитуда на 12mm, 10 масажа глави relaxe одредени мускулни групи за побрзо да се опорави. 【Супер Тивко и Моќни】 : Мускулна масажа пиштол со висок квалитет, имајќи го прави бучава помалку од 35d B, мултифункционални масажа пиштол дури и под највисоката брзина на 3200 RPM.Нашиот моќен, лесни ударни масажа пиштол дизајниран со 30 прилагодливи брзини и 10 глава прилози во различни големини и форми за да одговараат на различните потреби и за цел специфичните области на телото. 【Долго траење на Батеријата】 Лични massager пиштол е опремен 2500m Ah литиум батерија која работи во текот на 6 часа во целосна наполнетост состојба.И тоа трае помалку од 2 часа за целосно полнење.Посветени сме на тоа слободни замена или целосно рефундирање во рок од 1 година.Има ултра-силна топлина дисипација функција за подолг живот, не се уриваат. 30 брзина нивоа носат различен интензитет масажа искуство од ниски, средни до високи, ефикасно олеснување на мускулите од замор и болка, се промовира циркулацијата на крвта.

Декларирани својства

Најдобри предлози