• Ново
Заменете Резервен Дел, Батеријата на Задниот Поклопец со камерата Леќи на Камерата & Сензор за Отпечатоци Компатибилен за LG G8 ThinQ / LMG820QM7 LM-G820UMB LMG820UM1 (САД Верзија)(Црн?

Заменете Резервен Дел, Батеријата на Задниот Поклопец со камерата Леќи на Камерата & Сензор за Отпечатоци Компатибилен

DEN 551.76
Залиха

Износ

Сосема нов и висок квалитет на поправка делови за вашиот телефон.Овој дел се користи за да се замени скршен или неупотребливи објект со нова.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Совршено се вклопуваат со Телефони.Услуги на клиентите : Ние обезбедуваме 24-час брз одговор.Ако не сте 100% задоволни со нашите производи ,ве молиме падна слободно да контактирате со нас преку и ќе ни биде задоволство да ви помогнеме.Батеријата на Задниот Поклопец со камерата Леќи на Камерата & Отпечаток Сензор за LG G8 Thin Q / LMG820 QM7 LM-G820 UMB LMG820 UM1 (САД Верзија)(Црна).Совршено се вклопуваат со Телефони.1. Задниот поклопец со камерата Леќи на камерата & сензор за отпечатоци замена за LG G8 Thin Q / LMG820 QM7 LM-G820 UMB LMG820 UM1,НИ Version2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани својства

Најдобри предлози