• Ново
6 Бои Саќе Фенери, 35.4x23.6 Инчен Медуза Хартија Фенери со Tassel Новина Осветлување Партија Декорација Материјали Сирена Еднорог Тема за Бебе Девојки бебе соба Спална со

6 Бои Саќе Фенери, 35.4x23.6 Инчен Медуза Хартија Фенери со Tassel Новина Осветлување Партија Декорација Материјали

DEN 222.00
Залиха

Износ

Сирена партија украси специјално наменета за детските родендени ќе биде одличен подарок за нив.6 инчен, а вкупната должина е 90cm/35.) : Фенер дијаметар 30cm/11.Можете да ги купите 1 или 6 групи.Спецификација : Име : Медуза Lantern Material : хартија card Lantern димензии(прибл. Овие сирена-тематските партија резерви се многу погодни за мали девојчиња, момчиња, деца " роденден страни.Океанот Стил : обликот наликува на медуза, со користење на морски животни елементи за да се направи да се чувствувате тајната на океанот светот.Само следете ги чекорите за инсталација над слика детали да се инсталира на сирена фенер, и можете да имате еден поспана и исклучителна сирена фенер.4 инчи висок и 11.Сирена опашка, морска ѕвезда, школка светилка морски елемент налепници може да го направи риба фенер повеќе нежен и шармантен.8 инчи, на tassel должина е 60cm/23.

Декларирани својства

Name:
 Jellyfish Lantern
Material:
 paper card
Lantern size(approx.):
 
Lantern diameter 30cm/11.8inch :
tassel length 60cm/23.6inch :
total length 90cm/35.4inch :
Packing size:
 about 30*30*1.9cm/11.81*11.81*0.75inch  
Packing List:
1*Lantern  :
1. Please check for detailed information about the specific size of the product in the picture. :
2. Please understand that the color of our product may deviate slightly from the picture due to the lighting effect and shooting angle. :

Најдобри предлози