• Ново
Beistle Снешко Хартија Фенер, 19 x 11.75, Бело/Црно/Портокал

Beistle Снешко Хартија Фенер, 19 x 11.75, Бело/Црно/Портокал

DEN 268.56
Залиха

Износ

Оваа точка е голема вредност!.Вклучува 1 снешко хартија фенер во пакет.Мерки 19 инчи висок страна 11.75 инчи широка.Направени од хартија.Голем виси декорација за Божиќ и зимски сезони.Beistle 20787 Снешко Хартија Фенер.Овој фенер е направен од хартија и се печатени на насловната со снешко лице на врвот и "копчиња" долу на дното средината.Тоа се мерки од 19 инчи висок страна 11.75 инчи широка.Транспарентна кабелот е приклучен на врвот за да виси и метал поддршка е вклучена да се стави на фенер заедно.Собранието е потребно.На хартија фенери се за декоративни употреба.Не го изложувајте да свеќи, светилки, чај светла или било која друга пламен или извор на топлина.Ова е многу симпатична снешко декорација да се откажам за Божиќ и зимски сезони!.На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

Декларирани својства

Најдобри предлози