• Ново
Некогаш Его Италија Лук Маска Врело Масло Третман Со Лук, 16.9 Унца

Некогаш Его Италија Лук Маска Врело Масло Третман Со Лук, 16.9 Унца

DEN 424.80
Залиха

Износ

Врело Масло Третман со Лук остава косата мека и силна, идеален за употреба на третирани коса, како што се избелени, обоена и permed.Богатите на peptydes, витамини и минерални соли; деривативните од пченица и лук.Се применуваат во третман на сите во текот на скалпот, почекајте неколку минути, а потоа исплакнете со вода; се препорачува да се користи по shampooing.Некогаш Его Италија Лук Маска Врело Масло Третман Со Лук, 16.9 Унца.

Декларирани својства

Најдобри предлози