• Ново
ADVPRO i441-б Пиштол Продавница Екранот Продавница Новиот n r Неонски Знак Светлина

ADVPRO i441-б Пиштол Продавница Екранот Продавница Новиот n r Неонски Знак Светлина

DEN 1319.76
Залиха

Износ

Безбедни за користење : Многу малку топлина емитирана, апсолутно безбедно да се користи или допир.Можете дури и може да ја менуваат бојата кога се чувствуваат здодевно со оригиналот со купување на замена на сијалица. (НАС plug 110v да USA & CA) (велика БРИТАНИЈА plug 240v на велика БРИТАНИЈА) (АУ plug 240v да AU & нов зеланд) (ЕУ plug 240v на ЕУ и други земји).Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски знак може да дава само на точниот износ на луминозноста.Со ADVPRO светлосни знаци, веднаш ќе кажеме збогум на досадна ѕидови и велат здраво на добри времиња.Што чекаш!Однесете го до вашиот дом, сега е!.Додадете pop на боја со овие убави украси, кои стојат надвор, без разлика каде ќе се стави во.Одржување слободни : Нема штетните гас & жива, без периодични рефил е потребно.Обезбеди 5 ft/ 1.ADV ПРО знаци се издвоила од најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насоки).000 часа/ 5-10 години).5 м жица со ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ функција.Се забавуваат вашите очи!Осветлуваат вашиот живот!ADV ПРО LED знаци се убави и со прифатлива цена.Ние не користите ласерско гравирање метод кој само обезбедува 2 D површина ефект.Овие се одлични подароци за сите, за секоја прилика и за секаде!Се спореди со традиционалните гас-исполнет цевка неонски знаци, ADV ПРО знаци се повеќе прифатлива (50-70% поевтино!), трошат помалку електрична енергија (3 вати само!Заштедите пари во долг рок! ), повеќе еколошки & побезбедно да се користи & touch (без штетни гас, без жива, многу малку топлина), бара помалку одржување (нема потреба да рефил гас, може да трае до 50.

Декларирани својства

Најдобри предлози