• Ново
YUELEI - Авион на Таванот Светлина за Детска Соба на Децата Спалната соба Осветлување на Детската Соба Таванот Светилка Бебе Момче Соба Осветлување Деца Светлина Тава

YUELEI - Авион на Таванот Светлина за Детска Соба на Децата Спалната соба Осветлување на Детската Соба Таванот

DEN 13102.08
Залиха

Износ

◆Име : Таванот Светлина. ◆*Заштита на животната средина МДФ има мазна површина, фина текстура, фирма рабови, избегнување на инсекти и на забите, користење на еколошки вода-базирани боја, силен анти-стареењето, око-заштита на абажур, мека светлина ефект, и заштита на деца очи. ◆Големина : 68*59cm. ◆Напон : 110 V-240 V. ◆Напон : 110 V-240 V. ★Ве молиме да бидат сигурни да се купи, нашата продавница ви обезбедува со 7-24 часа услуги на клиентите, можете да не контактирате ако имате било какви прашања, ние дефинитивно ќе се направи сте задоволни.Име : Таванот Light Size : 68*59cm Material : дрво, стакло, acrylic Process : пескарење/слика/страна carving Space : деца соба, студија room The еколошки МДФ има мазна површина, фина текстура, фирма рабови, избегнување на инсекти и на забите, користење на еколошки вода-базирани боја, силен анти-стареењето, око-заштита светилка сенка, мека светлина ефект, и заштита на деца очи.Напон : 110 V-240 V.Не постои извор на светлина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ноќ Светла Енергија-Светилки за Заштеда Спалната соба,Маслото од Јавор Дрвја и Синото Небо се Одрази во Езерото,Приклучок
  • Ново

Ноќ Светла Енергија-Светилки за Заштеда Спалната соба,Маслото од Јавор Дрвја и Синото Небо се Одрази во Езерото,Приклучок

DEN 1648.80

Нашите ноќ светлина одговара за деца и возрасни.Ако имате било какви прашања во врска со користењето и т