• Ново
Обичај Диносаурус Ноќ Светлина Персоналните Диносаурус Nighty светилка за Момчиња Детска Спална соба Оркестарот на Децата Ноќ Светла

Обичај Диносаурус Ноќ Светлина Персоналните Диносаурус Nighty светилка за Момчиња Детска Спална соба Оркестарот

DEN 1000.80
Залиха

Износ

★Ноќ Светлина Светилка - Custom name 3 D Илузија Ноќ Светилка Промена на Водена Маса Ноќ Светлина Со USB Полначот во Спалната соба Декорација за Деца, Момчиња и Девојки. ★Материјал&Size - Материјал : Акрил + Пластика.Акрилик одбор големина : 19.2*12.3 cm, основната големина : 3.9*8.3 cm.Производ листа : Акрилик одбор, ABS база, далечински управувач, кабел за податоци, на англиски јазик прирачник.Тежина : 330g. ★Прилагодено Чекори - 1.Кликнете на Изменуваат, 2.Пренесете го вашиот текст за на доградба на Акрилни одбор.Ако не го најдете копчето за, молам контактирајте ме преку е-маил. ★Мулти Повод - Многу погодни за вашата спална соба, канцеларија, детската соба, дневна соба, кујна, дома мебел, снимање реквизити, убава и издржливи. ★Сигурен Сервис - Ние и ветуваме гарантира 100% враќање или замена.Ако имате било какви проблеми,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози