• Ново
Нога Циркулација Плус (FSA или HSA Право) - Тестови Нога Massager Машина со ДЕСЕТИЦИ Единица, ЕМС (Електро Мускулни Stimulator) Нозе Нозе Здравје за Невропатија, Дијабетес, Ублаж?

Нога Циркулација Плус (FSA или HSA Право) - Тестови Нога Massager Машина со ДЕСЕТИЦИ Единица, ЕМС (Електро

DEN 4776.00
Залиха

Износ

Тоа е EMS и ДЕСЕТИЦИ нога циркулација уреди, донесува електрична стимулација терапија за да испратите микро тековната импулс за невромускулните, која е клинички докажано безбедни и ефикасни за нозете и телото третман. Не користите ако сте бремени. 【ДВЕ РЕЛАКСАЦИЈА на СИСТЕМИ за ТРЕТМАН】- подножјето циркулација машина има два системи.Оваа ЕМС (електро мускулни стимулација) е клинички докажано да биде безбеден и ефикасен.Второ, притиснете го копчето "on/off" од 1~2 секунди или да го користите далечинскиот управувач за да го вклучите машината.Нога stimulator е професионален за нозете релаксација третман; Тело stimulator вклучуваат 4 ДЕСЕТИЦИ влошки, може да ги користите за да се релаксираат на делови од телото, како што се Нозете, Теле, Глуждот, Нозете, Колковите, Долниот дел на грбот, Рамењата, Половината и др.

Декларирани својства

Најдобри предлози