• Ново
ДОМ-X Ролери Нога Масажа, Дрвени Масажа Ролери за Ублажување на Нога Болка, Plantar Fasciitis, а Пета и Лак Болка, Пет Ролери Барови, 10 ¾ L x 7 ¼ W x 2 H, Природни

ДОМ-X Ролери Нога Масажа, Дрвени Масажа Ролери за Ублажување на Нога Болка, Plantar Fasciitis, а Пета и Лак

DEN 2172.00
Залиха

Износ

Смируваат болките и achy нозе и да уживате во релаксирачки придобивките од нога масажа во секое време, насекаде.Со нашиот возен massager, можете да правец надолу, по долго ден на работа и лесно масажа на двете нозе во исто време.Нашите ролери massager е голема болка,-олеснување подарок за секој и секого. НОГА-БОЛКА : Дизајнирани да се смири и да се олесни болката, од уморни нозе да болно сводови, овој лесен-за-користење дрвена нога massager е одличен начин за ублажување на болката предизвикана од plantar fasciitis и други нога болести.Секој кој има болки во нозете, но не сакаат да плаќаат за скапи терапија, ќе љубов нашата дрвени стрес-олеснување ролери.Оваа тераписка 5-ролери нога massager укажува гребени кои се насочени на мускулите и ткивата во нозете, разрешување и смирување на болката и болки.ВОЗЕН НОГА MASSAGER : Што е подобро од удирање исклучите вашиот чевли, по долго ден на работа?Колку за да се биде во можност за масажа на нозете веднаш?Нашиот возен massager карактеристики 5 дрвени ролки.Прескокнете скапа терапија и да го направите тоа самите со оваа мала ролери масажа уред.Спортисти, работници, и луѓето кои страдаат од plantar fasciitis или други нога заболувања ќе ја ценат можноста да ги смири своите болка метри од пета до пети.На massager мерки 10 3/4" L x 7 1/4" W x 2" Х.РЕЛАКСИРАЧКИ ПОДАРОК : Конечно, може да се даде на некој што се грижи за сегашната тие секогаш ќе се користи.Тоа се одликува со екстра 5 ролери со поголеми nubs за едно подлабоко, повеќе насочени масажа искуство.Нашиот возен дрвена нога massager е прекрасен објект за да имате во вашиот дом, по долго ден на нозе.

Декларирани својства

Најдобри предлози