• Ново
CLORIS 2021 Оружје Нога Massager за Промет со Топлина Функција, Нога Massager со 4 Режими 4 Intensities, за Грб, Уморни Стапала, Нозе, Теле, Длабоко Месење|Подароци за Мама Тато да се Опуш

CLORIS 2021 Оружје Нога Massager за Промет со Топлина Функција, Нога Massager со 4 Режими 4 Intensities, за

DEN 2375.76
Залиха

Износ

????Топлина Масажа на Грб со Нозете и Нога : CLORIS Нога Воздухот Компресија Massager симулирани човековите воздухот компресија масажа, подобрување на телото циркулацијата и ја ублажуваат болката.Во исто време, користењето на топлинската функција ублажува ногата проблеми се соочувате во зима. ????CLORIS 2021 Newst Монтажни рака и нога massager : Овој паметен електрични massager е еквивалент да имаат рака, бедро, теле и нога massager во исто време.Лесно да се работи преку контролер да се избере масажа интензитет и масажа на локацијата што сакате. ????Помогне да Губат телесната Тежина : Оваа Компресија на воздухот нога massager помага да се прекине масните клетки во овие проблематични области, како што се оружје,нога, теле и thig, 15 минути дневно на обликот на кривата на нозе, што може да биде убава и здрава во исто време. ????Прилагодливи Одговара за Сите Големина : Ова со полно нога циркулација massager наложува на прилагодливи функција за да бидете сигурни дека секој, без разлика што големината на нозете е ќе се вклопи лесно со овој производ.На рачни контролер го прави полесно да се работи на полнење без никакви проблеми. ????Практичен Подарок Избор : ногата massager е совршен подарок за родителите, семејството, пријателите, и старешините, да се релаксираат.Ова нога massager е добро да се користи во дом или канцеларија.Ако имате било какви проблеми при користење на тоа, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани својства

Најдобри предлози