• Ново
Туш Нога Scrubber Massager Почиста за Туш Кат , Акупресурата Мат со Не се Лизга Вшмукување Чаши, да се Подобри Циркулацијата,Ексфолиране, Масажа Мат, Нога Cleanerand Намалување н?

Туш Нога Scrubber Massager Почиста за Туш Кат , Акупресурата Мат со Не се Лизга Вшмукување Чаши, да се Подобри

DEN 350.16
Залиха

Износ

❤ ЗДРАВА ЧИСТА, ПРОМОВИРА ЦИРКУЛАЦИЈАТА : го Стимулира циркулацијата и протокот на крв во нозете и произведува чувство на сите-врз благосостојбата и здравјето на луѓето.Омекнува, rejuvenates и го спречува сува, callused нозете и други нога заболувања.❤ БАЊАТА ЗА НОЗЕТЕ : Масажа, чисти, состојба и подмладување на вашите стапала со нашите нога massager, scrubber, и миење - нога spa третман на вашите стопала во вашата дневна бања и туш.Ова нога за миење не само што чисти нозете, но ја подобрува циркулацијата на крвта, кои ви даваат додаде енергија поттик, ќе треба да ја започнете вашиот ден во право.Ако вие не може да се постигне нозете лесно или имаат проблеми со балансирање, тоа ќе биде одлично.Ќе најдете домаќинство сите ќе се допаѓа, особено детето.Нашата нога scrubber е дизајнирана за да ви дадат крајна нога спа искуство во утешува на вашиот дом.Оваа нозе четка е многу лесен за употреба, особено се препорачува за луѓе со колкот и назад проблеми - со нашата нога scrubber, нема потреба да се превиткуваат; тоа е одлична за употреба во туш или када.Оваа Туш Нога Scrubber не е само за домашна употреба, исто така, одлично за отворен туш или да ги добиете сите песок надвор од твоите нозе, ако сте на плажа. ❤ НОГА НЕГА ПОЧИСТА И MASSAGER : Нашата нога massager карактеристики повеќе од илјада масажа влакната за крајната invigorating четка акција.Со стотици чистење на влакната, твоите нозе ќе се добие чиста како тие никогаш не почувствувал.

Декларирани својства

Најдобри предлози