• Ново
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 11 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers за Мажи Жени Ноктот Clippers Pic2

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 11 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

DEN 651.60
Залиха

Износ

Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога одите на патување.Тоа Содржи 11 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и нога нега.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со притискање на едно копче.Добредојдовте да го купат.

Декларирани својства

Најдобри предлози