• Ново
Акрилик Лажни Нокти Совети полнење (Јасно француски совети комплет)

Акрилик Лажни Нокти Совети полнење (Јасно француски совети комплет)

DEN 311.76
Залиха

Износ

1. 500pcs јасно помине совети, голема вредност. 10 различни големини за да ги собере сите нокти форми и големина.Флексибилни и издржливи пластика. 2. Домот лажни нокти совети форма, слично како со прсти на балерината, направи да изгледаат повеќе шармантен, погоден за повеќето прилики : свадбена, birthday (роденден), ноќта на Вештерките, Божиќ, забава, итн. 3. Доаѓа со корисни нокти алатки како нокти датотека, Ноктите Полирање Сунѓерот, ноктите и пенкала.Не треба да ги купите одделно. 4.Ноктите foils и AB rhinestones не може да се користи само за помине уметност, но исто така и за занает, фестивал декорација и DIY.Широко се користи.Спецификација : Форма : Јасно француски Помине Совети Материјал : Висок квалитет ABS Стил : Половина Покриваат Ноктите Совети Количина : 500 PCS Боја : Јасно Повод : Дома, Салон за убавина, Спа,итн Пакет се вклучени : 1. Основни Производи : 1 x 500pcs Јасно француски Ноктите Совети 2. Алатки : 2 x Ронки Нокти Датотека 2 x Ноктите Полирање Сунѓерот 5 x Dotting пенкала алатка 1 x 300pcs боја помине уметност rhinestones Декорации 1 x 300pcs Сребро помине уметност rhinestones Декорации 1 x 10 Ролни Помине Разголување Лента Линија 1 x Cuticle вилушка.

Декларирани својства

Shape:
Clear French Nail Tips Material

Најдобри предлози