• Ново
Обнови Hydrofirm Инстант Лифт Крем од страна на Обновување на нега на кожата - Ден/Ноќ Крем За Подобрување на Тен - Длабоко Хидрат - Намалување на Фини Линии и Брчки - Подо?

Обнови Hydrofirm Инстант Лифт Крем од страна на Обновување на нега на кожата - Ден/Ноќ Крем За Подобрување

DEN 2145.60
Залиха

Износ

Користете Ден и Ноќ за да се Открие Некоја Посветла и Помлада во Потрага на Вас.Оваа мала тежина серум ја намалува појавата на брчки, пак хипер-пигментацијата, вреќи и сува кожа.ЛУКСУЗЕН ТЕКСТУРА - светлина, но сепак богата крем со луксузен изглед.Hydrofim е 2 во 1 ден и ноќен крем, кој содржи безбедни и не-токсични алтернатива за Ботокс.Ние клинички се тестираат сите на нашите состојки, па можете да се чувствуваат сигурни во еден серум кој обезбедува вистински резултати Нашиот производ е одлична за сите типови на кожа.ДУРИ и ТЕН/ТОНОТ на КОЖАТА - придавам Влогови и Хидрат Сува Под Око и целиот лице додека се Бори Знаци На Стареење.Исполнет со природни екстракти и збогатен со есенцијални нега на кожата хранливи материи за да навлезат длабоко во сува кожа области, го надополнува влага, и им даде на лицето на кожата да се обнови, зајакната, и младешки изглед.Обнови Hydrofirm е специјално формулиран за да се подобри текстурата на кожата, еластичност и цврстина, додека намалување и спречување на фини линии и брчки.Стегне, мазна, и подигнете зрели, доделување на кожата со Обновување на нега на кожата Hydrofirm.HYDROFIRM ВИ се ОПФАТЕНИ - Обновување на Hydrofirm крем помага да се минимизираат темни знаци, фини линии и најдлабоките брчки сите одеднаш.намалување на фини линии и брчки, длабоко, инстант хидратација Подобри кожи нежност и мекост Подобрување на целокупната тонот на кожата и текстура, Без несакани ефекти, токсини, или здравствени ризици!.Обнови hydrofirm е напреден третман кој се грижи за сите ваши потреби за нега на кожата во едно шише.Со други зборови, нивно ништо овој крем не се грижи за во однос на грижата за вашата кожа.

Декларирани својства

Најдобри предлози