• Ново
Shaper Корсет Порибување на Носителите за Мантија Поставено на 6 Божиќ Порибување Stuffers Закачалки за Mantel Оркестарот Куки за Камин Мантија Самостојна (6)

Shaper Корсет Порибување на Носителите за Мантија Поставено на 6 Божиќ Порибување Stuffers Закачалки за Mantel

DEN 383.76
Залиха

Износ

???????????????????????????? ???????????????????????????????? : овие Божиќ порибување носители се направени од цинк легура, мека на допир и трајни, не е лесно да ' рѓа и ги кородираат, тие може да ги исполни вашите различни потреби, доволно за да можете да ја користите во Божиќ партија декорации. ???????????????? : Овој Божиќ закачалката е погодна за mantels или камини чија дебелина не е помалку од 1.97 инчи, може да се прилагоди од 0.51 инчен да 3.1 инчен и одговара на повеќето mantel рабови.Се протега до 3.1 инчи да се вклопи во повеќето mantels, цврсти доволно да се држи до 10 килограми. ???????????????????????????????????????? ???????????????????????? : Овие уникатни mantel куки не бараат нокти или завртки, нема да го остави зад себе грда знаци и да го оштети вашиот мебел површина по празниците. ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????? ???????????? ???????????????????????? : Овој уникатен и софистицирани низок профил дизајн на Божиќ порибување носител е совршен начин да се прикаже дури и вашиот потешки чорапи без оттргнува од остатокот на вашата мантија одмор украсување, ви дава повеќе простор да се стави други украси.Mantel порибување на закачалки се совршени за бесење на Божиќ украси како Божиќ венец и Божиќ порибување, Божиќ топки, фенери и така натаму. ???????????????????????????????????????????????? ???????????? ???????????????????????????????????? : Нашиот Божиќ порибување на носителот може да се примени во вашата кујна, бања, работилница, градина, тие се практични алатки за вашиот Божиќ порибување држи или други украси, убави додатоци алатки за Божиќ, може да помогне да се спаси места и ќе ви даде многу практични за користење искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози