• Ново
Жал Ми Е Tooted Смешно Tuba T-Shirt

Жал Ми Е Tooted Смешно Tuba T-Shirt

DEN 431.76
Залиха

Износ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Дали љубовта да се направи музика на Tuba?Ако вие или некој се грижи за тебе сака да се направи музика на месинг рог, тогаш оваа прекрасна tooter т маица е совршен подарок за роденден, Божиќ, денот на благодарноста, или било која друга давање на подарок прилики.Ако вие или некој што го знаете е tuba играч кој ужива heralding на нивните рог, тогаш овој музички опрема тематските дизајн е само за вас.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Дали љубовта да се направи музика на Tuba?Ако вие или некој се грижи за тебе сака да се направи музика на месинг рог, тогаш оваа прекрасна tooter т маица е совршен подарок за роденден, Божиќ, денот на благодарноста, или било која друга давање на подарок прилики.Ако вие или некој што го знаете е tuba играч кој ужива heralding на нивните рог, тогаш овој музички опрема тематските дизајн е само за вас.Оди напред и да ја купи оваа прекрасна Жал ми е Tooted Смешно Tuba Т-Маица облека сега денес.

Декларирани својства

Најдобри предлози