• Ново
DJCFYPCJ Кујнски Нож Носителот Бела Универзална Метал Дрво Нож Блок Рек Мултифункционален Складирање Стојат Организатор

DJCFYPCJ Кујнски Нож Носителот Бела Универзална Метал Дрво Нож Блок Рек Мултифункционален Складирање Стојат

DEN 1851.12
Залиха

Износ

Практична цврсто дрво панел со 8 слотови : 8 стандард слотови, компатибилен со повеќето ножеви на пазарот.Целата рамка е издлабени надвор и вентилирани : 360° издлабени надвор и да дише им овозможува на машина за да дишат чист воздух на сите времиња.Цврсто дрво нож слот : чиста природна цврсто дрво, без оштетување на нож.Јаглероден челик материјал, боја процес, директна употреба, без инсталација.Круг на допир со висока температура на печење боја : електростатско прскање и високи-температура на печење, со години на технички врнежи од моќни производители.Име : цврсто дрво 8-дупка нож holdercolor : White Process : Печење paint Material : блага steel Purpose : Кујна knives Practical цврсто дрво панел со 8 слотови : 8 стандард слотови, компатибилен со повеќето ножеви на пазарот.Целата рамка е издлабени надвор и вентилирани : 360° издлабени надвор и да дише им овозможува на машина за да дишат чист воздух на сите времиња.Цврсто дрво нож слот : чиста природна цврсто дрво, без оштетување на нож.Јаглероден челик материјал, боја процес, директна употреба, без installation Round допир со висока температура на печење боја : електростатско прскање и високи-температура на печење, со години на технички врнежи од моќни производители.Пакетот Вклучува : 1pcs * Кујнски Нож Држачот.

Декларирани својства

Најдобри предлози