• Ново
ZZWZM Бамбус Дрво Нож Блок без Ножеви, Блок Нож Носител и Организатор со Широк Слотови за Лесно Кујнски Нож Складирање

ZZWZM Бамбус Дрво Нож Блок без Ножеви, Блок Нож Носител и Организатор со Широк Слотови за Лесно Кујнски Нож

DEN 6468.00
Залиха

Износ

Вентилација Дизајн-Она што е различно е неговата вентилација дизајн, кој го спречува бактериски раст.Ергономски навалите агол-големи навалите агол, многу лесен за употреба.Пет слотови : вклучува четири нож слотови, а ножици слот и острилка слот.Анти-лизга-Постојат не се лизга влошки на дното за зголемување на триење и да се избегне остри звуци при триење.Здрави материјали-Направен од природни бамбус, фино мелени, без какви било штетни материи.Производ information Material : Bamboo Size : 33x9x27.5cm Name : Бамбус нож holder Features : Може да внесете алатки на различни widths Cutting одбор може да биде ставен на back Design : не се лизга design Number на дупки : пет holes Sell само главните производи, не други products Package Содржина : 1 * Ножеви Stand Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози