• Ново
Осцилирачки Брзо Ослободување Видов Ножеви, Голема Додатоци 5PCS Широко Применливи Уред Метал Дрво Виде Ножот, Висока Цврстина за Мек Метал Cutting

Осцилирачки Брзо Ослободување Видов Ножеви, Голема Додатоци 5PCS Широко Применливи Уред Метал Дрво Виде Ножот,

DEN 333.36
Залиха

Износ

Кован од висок јаглероден челик, преку казна процес, со висока цврстина, висока јачина.Со заби, нож сече низ ламинат материјал без chipping и голем заб дизајн отпорен на вчитување и ја подобрува сечење брзина.Овие видов ножеви се главно се користи за сечење на меки метал, дрво, пластика, и отворање дупка.Широко применливи уред : погоден за повеќето од домашни и странски брендови на машини.Прецизност Јапонија заб Осцилирачки виде ножот, е одличен додаток за Осцилирачки мулти алатка, користете го овој ножот за масовна на задачи.Прецизност Јапонија заб Осцилирачки виде ножот, е одличен додаток за Осцилирачки мулти алатка, користете го овој ножот за масовна на задачи .Овие видов ножеви се главно се користи за сечење на меки метал, дрво, пластика, и отворање дупка.Со заби, нож сече низ ламинат материјал без chipping и голем заб дизајн отпорен на вчитување и ја подобрува сечење брзина.Широко применливи уред : погоден за повеќето од домашни и странски брендови на машини Фалсификувани од висок јаглероден челик, преку казна процес, со висока цврстина, висока јачина.Овој пакет се вкупно 5pcs виде ножот, погодно да се замени скршен или носат еден.

Декларирани својства

Material:
high carbon steel
Size:
65mm/2.6in
Weight:
Approx.160g/5.6oz
  :
Package list:
5 x Oscillating Multi Tool Saw blade :

Најдобри предлози