• Ново
Fiskars Намалувања + Повеќе Титан Сите Намена Ножици w/ Острилка и да ги Преземат, Освен Нож

Fiskars Намалувања + Повеќе Титан Сите Намена Ножици w/ Острилка и да ги Преземат, Освен Нож

DEN 508.08
Залиха

Износ

Намалувања + Повеќе Титан Сите Намена Ножици w/ Острилка и да ги Преземат, Освен Нож.На , Посекотини+Повеќе Ножици се далеку повеќе од вашиот просечен пар ножици.Земање на чарли од мулти-алатка светот, Посекотини+Повеќе ножици се интегрираат други сечење спроведува вклучувајќи : жица машина, twine машина, моќ рецка за сечење светлина јаже, посочи awl совет и шише настроената.На ножеви, исто така, одделно, што ќе ви овозможи да користите и една како титаниум-обложена нож.Ножици се целосно машина за миење садови безбедно, warrantied за живот, и да вклучува обвивка која служи тројна должност како лента машина и керамички режа острилка.Пакувањето може да варираат.Пакување од 1. Намалувања + Повеќе Титан Сите Намена Ножици w/ Острилка и да ги Преземат, Освен Нож.Пакување од 1. Пакувањето може да варираат.На , Посекотини+Повеќе Ножици се далеку повеќе од вашиот просечен пар ножици.Земање на чарли од мулти-алатка светот, Посекотини+Повеќе ножици се интегрираат други сечење спроведува вклучувајќи : жица машина, twine машина, моќ рецка за сечење светлина јаже, посочи awl совет и шише настроената.На ножеви, исто така, одделно, што ќе ви овозможи да користите и една како титаниум-обложена нож.Ножици се целосно машина за миење садови безбедно, warrantied за живот, и да вклучува обвивка која служи тројна должност како лента машина и керамички режа острилка.

Декларирани својства

Најдобри предлози