• Ново
ShearsDirect Јапонски 440C Нерѓосувачки Челик Виножито Титаниум Чешлање на Смолкнување, 8-Инчен

ShearsDirect Јапонски 440C Нерѓосувачки Челик Виножито Титаниум Чешлање на Смолкнување, 8-Инчен

DEN 1191.84
Залиха

Износ

8.0 инчен Оф-сет се справи со дизајн.Отстранлив Прст Одмор.Дијамант Тензија Knob.Виножито Титаниум.Случајот се вклучени.Јапонски 440 C Нерѓосувачки 8.0" Виножито Титаниум, исклучување наместете се справи со дизајн со Дијамант Gem Камен тензија knob за лесно корекција, супер удобно ракување и многу мазна сечење.

Декларирани својства

Најдобри предлози