• Ново
Рака Чудак Орев Бомбичка - Компактен и Прилагодливи Nutcracker За Ореви - Лесен за Употреба Орев Напукнување Машина - Сите Челик Орев Крекери за Ореви (Црвено)

Рака Чудак Орев Бомбичка - Компактен и Прилагодливи Nutcracker За Ореви - Лесен за Употреба Орев Напукнување

DEN 1439.76
Залиха

Износ

Едноставно место на врвот на рамна површина и да се сврти на страна чудак насока на стрелките на часовникот и да се започне со пукање.Откако се пресели, не легне назад на своето место. Вид на плодови по големина и се стави на ореви во the nutcracker hopper3.

Декларирани својства

Најдобри предлози