• Ново
DEI ЧИ Плажа Крпа Клипови, 12pcs Големи Пластични штипки за алишта за Облека, Јоргани, Ќебе, Костим за капење

DEI ЧИ Плажа Крпа Клипови, 12pcs Големи Пластични штипки за алишта за Облека, Јоргани, Ќебе, Костим за капење

DEN 811.20
Залиха

Износ

Едноставен и дарежлив, практичен и удобен.Може да се користи на отворено или во затворен простор.Може да се користи за да се откажам пешкири, облека, јоргани; ги спречи од тоа да биде воодушевен.Погоден за облека во перална или плакарот, пешкири во бањата, пластични кеси и други предмети во кујната.Големина : Clothespin големина од 3,5 x 4.7 x 0.7 инчи, вклучувајќи 12 штипки за алишта.Материјал : Plastic Size : 3.5*4.7*0.7 инчи (9*12*2 cm).

Декларирани својства

Најдобри предлози