• Ново
X пареа Облека Steamer (Розева)

X пареа Облека Steamer (Розева)

DEN 1416.00
Залиха

Износ

Брзо пареа, Луксузен Дизајн, Преносни, Помалку од 1 фунта, Лесен за Употреба.X-Пареа Патување е лесен, преносни патување steamer дека ќе го задржи вашето повеќето деликатни ткаенини во потрага безгрешното и свежо.Сите што ви треба е вода од чешма и сол за време на вашиот патувања.Тоа генерира стабилен проток на пареа, која го олеснува брчките од свила, полиестер, памук и лен.Можете исто така да користите X-Пареа дома.Нејзините најлон четка помага во намалување на брчките во деликатни ткаенини.Модулот исто така има моќ да го освежат предмети за домаќинството како што се завесите, tablecloths, ги покрива троседот и повеќе во само неколку минути.Започнува испаруваат во помалку од 15 секунди!Карактеристики вклучуваат : Подобрување на притисок & совршен пареа брзина Моќен, а сепак енергетски ефикасни Мазна rubberized заврши Најлон четка за деликатни ткаенини Вода мерење шолја Сол мерење лажица Луксузен дизајн Димензии : 8" (L) x 3.25" (W) x 3.75" (H) Тежина : 1 Lbs.

Декларирани својства

Најдобри предлози