• Ново
APRILSPRING Mens Одење Чевли Мода Работи Спорт Не се Лизга Патики

APRILSPRING Mens Одење Чевли Мода Работи Спорт Не се Лизга Патики

DEN 719.76
Залиха

Износ

Гумен ѓон.Моден Ниско-топ Патики : лесно да се стави на и полетување на laces.Insole Саќе Дизајн : чувајте ги вашите нозе избалансирани, апсорбираат вибрациите и да го зголеми вентилација.Горниот : Направен од дише решетката ткаенина, која им овозможува на вашите нозе да дишат слободно кога трчање или одење.Можете да се заштити секој чекор.Трчање Усвојување на Сечилото Гумени Outsole : исклучителна шупливи врежан дизајн дното, може да се зголеми лизга отпор и отпорност на абење на единствена, и да се обезбеди стабилност при одење.Уникатен Дизајн на Модерен Mens Чевли е Погодна за Наврати : одмор, работа, шетање, трчање, џогирање, обука, затворен, спорт, отворено, патување, тенис, кошарка, кампување, итн.APRILSPRING е бренд на модата и секојдневен спортски обувки чевли .Сите наши productsare ажурираат секоја сезона,по мода и удобно.однос да се обезбеди поудобно искуство за нашите клиенти.

Декларирани својства

Најдобри предлози