• Ново
(Нова) Тандем Оска за Приколка Суспензија Обнова Комплет Долго Equalizers Месинг Влажни Гром 3.125 + Проверете ги Сите Модели во Описот

(Нова) Тандем Оска за Приколка Суспензија Обнова Комплет Долго Equalizers Месинг Влажни Гром 3.125 + Проверете

DEN 897.60
Залиха

Износ

со 3.125" Окови, Долго EQ-E1 Equalizers.Дел Број : SRK-ТА-WB-ЛЕ-3125-ББ.За стандард 1 3/4" широк извори.Еквилајзер Димензии (EQ-Е1 или E-1-S).Ако имате било какви прашања во врска дел броеви и модели - ве молиме контактирајте со нас.Тандем Оска Суспензија Обнова на Полнење со 3.125" Окови, Долго EQ-E1 Equalizers Траен Влажни Завртки & Месинг Bushings Дел Број : SRK-ТА-WB-ЛЕ-3125-ББ Ова е комплет за промена на сите "носат делови" на стандарден тандем оска за приколка (4,000 # ТЕЖИНА до 14,000# ТЕЖИНА) .Ова е за стандардни "Око за Око" Извори, не "пантофли" извори (гром на едниот крај на пролет само), За стандард 1 3/4" широк извори.Комплет се состои од : 14 - 9/16" x 3" Прекалени "Влажни Завртки" со 7/16" Чекор Надолу за да се Избегне Преку Затегнување 14 - 7/16" заклучување ореви 2 - Долго пролет стожерот equalizers, 7.75" центар до центар EQ-Е1 или E-1-S 14 - Вистинска Dexter Месинг Bushings 8 - Нова Пролет Shackle Ремени 3.125" Еквилајзер Димензии (EQ-Е1 или E-1-S) Дупка Центар да Дупка Центар од Врвот Дупка на двете страни дупка е 4.75" Дупка Центар да Дупка Центар од Страна Дупки е 7.75".

Декларирани својства

Најдобри предлози