• Ново
3PCS Куче Додатоци Круна Pendant Мачка Куче Јака Куче Ѓердан Пет Јака Еластична Јака Bling

3PCS Куче Додатоци Круна Pendant Мачка Куче Јака Куче Ѓердан Пет Јака Еластична Јака Bling

DEN 919.20
Залиха

Износ

❤Сјајна пет јака, добра еластичност и прилагодлив. ❤Круна pendant, симпатична и убава,мала тежина, не болеше вратот на мачки и кучиња. ❤Три големини, погоден за мачки и кучиња од различни големини. ❤Модерен сопственик, мода милениче, мода милениче ѓердан. ❤Погоден за носење на : пет родендени, шопинг со домашни миленици, слепи датуми за миленичиња, пет фотографии, итн.Опис : ❤Сјајна пет јака, добра еластичност и прилагодлив. ❤Круна pendant, симпатична и убава,мала тежина, не болеше вратот на мачки и кучиња. ❤Три големини, погоден за мачки и кучиња од различни големини ❤Модерен сопственик, мода милениче, мода милениче ѓердан. ❤Погоден за носење на : пет родендени, шопинг со домашни миленици, слепи датуми за миленичиња, пет фотографии, итн.Материјал : Метал, Кристал Големина : S - 20+5cm(8-10inch); М - 25+5cm(10-12inch); L - 30+5cm (12-14inch) Материјал : Алуминиумски+Кристал Боја : Бела + Розова + Сина Погоден за домашни миленичиња : мачка,куче Пакет се Вклучени : 3*Ѓердан Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од сликата.Ве молиме овозможи големина разликата се должи на рачно мерење.

Декларирани својства

Најдобри предлози