• Ново
11PCS Фитнес-Бенд Отпор Гума Водат Вежба Обука Kylin Спорт Пилатес Јога трговија на Големо

11PCS Фитнес-Бенд Отпор Гума Водат Вежба Обука Kylin Спорт Пилатес Јога трговија на Големо

DEN 880.80
Залиха

Износ

♠ Имаат ист тренингот Band Versatility : Barbells ви обезбеди со тежок товар, и трчање може да се користи само singly, но отпор бендови се разноврсна, 5 бендови може да се користи сам или наредени во било која комбинација на интензитет од 10 кг до 150 кг.Боја : Мали Тока | Големина : 11pcs име на Производот; 11-парче јаже, повлечете го поставите Производ материјал; високо еластична TPE Производ големина; повлече јаже должина 1.Со attachable меки рачки, глуждот ремени, вратата сидро, можете да изберете различни обука метод за градење на сила.обука Производ конфигурација; 5 X се повлече на кабелот 2 X се справи со 2 X нога маска 1 X вратата тока 1 X складирање торба само 1 X англиски јазик прирачник Објект Состојба : 100% сосема нов Погоден за јога,фитнес,вежби и други спортови.Всушност, тие ќе станат ваши вообичаената опрема.Висок квалитет на пена справи и тока, добро се лизга отпор, мекост и цврст стисок.Пластична тело.Тоа не само што може да се користи за спортист, почетник, физички терапевти љубовник, мажите или жените, но исто така се користи за правење на јога, сила за обука, физичка терапија за рехабилитација.Тежина : 500 g. ♠ Имаат ист погодно/Travel Training Bands : отпорот бендови се ултра лесен и лесно да се носат.Производот е испратен директно од Кина, тоа обично трае 15-20 работни дена за да стигнат до вашата адреса, ве молиме да бидете трпеливи, ако сте во брзање, ве молиме да не купи.Приватност вежба во вашиот дом, хотел, работното место.

Декларирани својства

Најдобри предлози