• Ново
СЕКРЕТАР-Обука Одговара #1 Спорт Про - Волна - Памук Затоплување Појас - ја Олеснува Болката во Грбот - Поддржува Lumbar и Мускули - Оптимално Компресија - за Мажи и Жени.

СЕКРЕТАР-Обука Одговара 1 Спорт Про - Волна - Памук Затоплување Појас - ја Олеснува Болката во Грбот - Поддржува

DEN 599.76
Залиха

Износ

Во секојдневните активности.Се КОРИСТИ од СТРАНА на спортистите, луѓе со прекумерна седи или стои дневна рутина, луѓе со привремен или хроничната повреди.GUARANTEEDYou навистина немаш ништо да изгуби.ИСПОРАЧУВА засилена обука перформанси и издржливост.Без проблеми и без грижи, загарантирана. ★ КОРИСТИ од страна на : акробати, танчери, aerialists, contortionists, изведувачи.За чувствителна кожа носат појас во текот облека.Големина на 2 - 31"-33".ВАШЕТО ТЕЛО ГО ЗАСЛУЖУВА НАЈДОБРОТО.Загревање или целата обука дел.Можете да ја прилагодите ширина од тркалање до појас со најмногу удобно големина.За масажа ефект носат појас со памук страна од телото.СИДА менструални грчеви.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА ,половината во инчи : Големина 01 - 21"-24".СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за СЕКРЕТАР - Обука Одговара еластична затоплување назад појас е 11 инчи долго и одговара на околу вашето торзо. 30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА - АКО ТОА НЕ ФУНКЦИОНИРА ЗА ВАС, ПРАШАЈТЕ ЗА ЗАМЕНА ИЛИ ПАРИ НАЗАД.Големина на 6 - 40" - 42".Луѓето со прекумерна седи или стои рутина.За големини 4,5,6 и 7(посебна цел) контактирајте со продавачот.Големина на 5 - 38" - 40".Ние нудиме исто големини и за мажите и жените, според личните мерења.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. ★ УПОТРЕБА : фитнес тренинг, трчање, скокање, јога. ★ Грбот и мускулите ПОДДРШКА за постпартален период.Големина на 4 - 36" - 38".

Декларирани својства

Најдобри предлози

Пилатес Преносни Бар Комплет со Отпор Бенд Јога Вежби Бар со Нога Јамка Тонирање Бар Јога за Јога,Рашири,Извртување,Седат-Up
  • Ново

Пилатес Преносни Бар Комплет со Отпор Бенд Јога Вежби Бар со Нога Јамка Тонирање Бар Јога за Јога,Рашири,Извртување,Седат-Up

DEN 455.76

6 во Вкупна Тежина : 792g / 1.7 lb Апликација : Издржливост обука.Можете да ги користите за целото тело во обли