• Ново
JARLINK Пакување Лента Фармацевт Пиштол (2 Парчиња) со 2 Ролни Лента Пакет со Јасни Пакување Лента (12 Ролни), Вкупно 1440 Дворови, 1.88 инчи x 120 Метри, 2.7 мили Дебели

JARLINK Пакување Лента Фармацевт Пиштол (2 Парчиња) со 2 Ролни Лента Пакет со Јасни Пакување Лента (12 Ролни),

DEN 1012.80
Залиха

Износ

12 Ролни на Лента - димензиите на оваа лента се наоѓа на 120 метри должина x 1.88-инчен ширина или (110m x 47mm) по список, вкупно 1440 дворови или 4320 нозе.Совршен за брзо пакување и запечатување.Тешки Квалитет - Доаѓаат со тешки метали домување заштита механизам, трајни производи за пакување лента пиштол фармацевт може да се користи за многу години.Совршен за брзо пакување и запечатување.Силно Лепило - Со силна BOPP акрилик лепило, на здрав лента стапови многу добро и има кутии заедно.Висок Квалитет - Нашите 2.7 мили дебели лента е многу добар во дебелина и тежина, не ќе солза или подели лесно.Повеќекратна Употреба - се Применува во депо, дома и во канцеларија употреба.На снимката може да се користат за транспорт, пакување, кутија и картонска запечатување, играчки и книги поправка, отстранување на облека прашина и домашно милениче коса.

Декларирани својства

Најдобри предлози

CYHO Erasable селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Библиотека;Пакет;Училиштето;Салон;Десктоп,
  • Ново

CYHO Erasable селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Библиотека;Пакет;Училиштето;Салон;Десктоп,

DEN 352.32

Зелена материјали се хигиенски и здрави.Производот е растргнат надвор без да остават било остаток на ле

CYHO Colorfast селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Пакет;Училиштето;Салон,
  • Ново

CYHO Colorfast селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Пакет;Училиштето;Салон,

DEN 271.92

Зелена материјали се хигиенски и здрави.Производот е растргнат надвор без да остават било остаток на ле

CYHO Colorfast селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Пакет;Училиштето;Салон;Десктоп,
  • Ново

CYHO Colorfast селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Пакет;Училиштето;Салон;Десктоп,

DEN 191.76

Зелена материјали се хигиенски и здрави.Производот е растргнат надвор без да остават било остаток на ле

CYHO Colorfast селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Пакет;Училиштето;Салон,
  • Ново

CYHO Colorfast селотејп, Додаток за Полнење во Печат;Канцеларија Соба, Дневен весник во Употреба;Студија;Пакет;Училиштето;Салон,

DEN 348.96

Зелена материјали се хигиенски и здрави.Производот е растргнат надвор без да остават било остаток на ле