• Ново
Toothette Вшмукување Брис за Полнење, 6513 - Кутија од 50

Toothette Вшмукување Брис за Полнење, 6513 - Кутија од 50

DEN 2102.16
Залиха

Износ

Вшмукување Брис Комплет Toothette Non Sterile.Бренд : Toothette.Производителот Име : Мудрец Производи.Производителот Број : 6513. Примена : Вшмукување Брис За Полнење.Стерилитет : Non Sterile.Се ПРОДАВА ОД : Кутија од 50 години. 2 Вшмукување Брисеви со Натриум Bicarbonate1 .25 fl.мл./7ml Perox-A-Нане Solution1 .07 мл./2g Торбичка на Устата Moisturizer Cleansing и suctioning tools, се поврзете директно до стандард вшмукување линии.

Декларирани својства

Најдобри предлози