• Ново
Swpeet 45Pcs Sliver 1 Инчен Копче Фоб Хардвер со Клучните Прстени Сетови, Совршен за Торба Wristlets со Ткаенина / Лента / Webbing / Врежана и Друга Страна Занает - 25мм

Swpeet 45Pcs Sliver 1 Инчен Копче Фоб Хардвер со Клучните Прстени Сетови, Совршен за Торба Wristlets со Ткаенина

DEN 571.20
Залиха

Износ

❤ 1, ЛЕСНО ДА го ИНСТАЛИРАТЕ - Многу удобен опашка клипови кои можат да се инсталираат со еден пар на клешти.Инсталиран на двата краја на webbing, тоа се решава проблемот на линии на лизгање. ❤ 2, ШИРОК АПЛИКАЦИИ - опашката клип со клучните прстен може да се инсталира на двата краја на webbing да се направи рака, или тоа може да се монтира на една кеса за да се олесни рака. ❤ 3, ИЗБРАНИ ГОЛЕМИНИ - Ние сме подготвени 3 големини за вас, можете да изберете било која големина сакате, тие може да ги исполни сите ваши барања.Па ве молиме да бидат сигурни да се купи. ❤ 4, ИНФОРМАЦИИ за ПРОИЗВОДОТ Во оваа група, ќе добиете 45pcs избрани големини Копче Фоб и 45 Компјутери Поделени Keyrings, Копче Фоб широка база : 1 Инч (20mm).Се користи За Wristlets со ткаенина, лента, webbing, врежана. ❤ 5, ГОЛЕМ ДАР клуч фоб е генерално се декоративни и корисни item многу луѓе често се носат со нивните клучеви, на прстен или еден синџир, за олеснување на идентификацијата, за да се обезбеди подобра контрола, или за да се направи една лична изјава.Можете да направите копче fobs едноставен и лесен, на ниската цена и ги продаваат за фондот оснивачи.Ова ќе биде одличен проект за група на деца, бидејќи тие се едноставни и лесно да се направи.Swpeet 45 Pcs Sliver 20mm-4/5 Inch Копче Фоб Хардвер со Клучните Прстени Сетови, Совршен за Торба Wristlets со Ткаенина/Лента / Webbing/Врежана и Друга Страна Занает ЗОШТО да го одберете НАС? 1, Избрани Големини. 2, Висок квалитет. 3, Погоден за повеќето занает. 4, Идеален за Подарок.Карактеристики : Материјал : Метал Боја : Sliver Големини : 1 Инчен Пакет се Вклучени : 1 Инч 45 Pcs.

Декларирани својства

Најдобри предлози