• Ново
WYNWJ Паркинг Брави Паркинг Купови Паркинг Бариери Количка за Предупредување Колона сообраќајна Несреќа на Автопатот Куп патни Знаци Паркинг Објекти, во Изолација Bo

WYNWJ Паркинг Брави Паркинг Купови Паркинг Бариери Количка за Предупредување Колона сообраќајна Несреќа на

DEN 1800.00
Залиха

Износ

☆Ова Тркала Локатор е Погодна за Гаражи, Големи паркинзите или Паркинг (Надворешен) Многу да се Обезбеди Adequateion за Вашето Возило и Лични.Безбеден Паркинг за Заклучување е Идеален за Parking Specifications Product Име : -Кражба Заклучување Паркинг Spaces Material : Нерѓосувачки Steel Size : 6 * 66 Cm Base Висина : 7 Cm Stand Висина : 66 Cm Appearance : Cylindrical Color : Црна и Yellow Package Вклучува : Колона * 1, * 1 Заклучување, Проширување Завртки * 4☆Карактеристики : Брзо да се Повлече до Заклучувањето, Така што Нема Потреба да се Рачно Заклучување Како Катанец, Заштеда на Време и Effort Tip : Прирачник за Мерење, Мерење Грешка на 1-2 Cm, ве Молиме Understand Due за Различни Агли, Производ на Сликата Може да Биде Мало Боја Разлика, Производот Треба да Биде врз Основа на Реалните Производ.Само Самиот Производ, Не Содржат Било кој Друг Производ.Сепак, со Зголемување на Возила Паркинг Проблем Стана Многу Проблематично Работа.Ако Не Сте Добиле Наредбата во Рок од 30 Дена, ве Молиме да не Контактирате на Време и да се Одговори на Вашата е-пошта во Рок од 24 Часа.Не ја Прими Стоката во Рок од 30 Дена, ве Молиме Контактирајте со Нас и Ние Ќе Ви Помогнат Што е можно Possible I Сакам да Кажам : Вие не Може да се Купи, Ако Имате Било какви Прашања, Можете Да не Контактирате по E-Mail, Ние Ќе ви Одговори на Вашата е-пошта во Рок од 24 Часа. ☆Добредојдовте на Нашиот Storewith Потребите на Живот, Автомобилот Стана денешните Потреби. ☆Heightening : Наназад, Избегне Задни-View Слепа Точка, Трајни, Дебели База, Не Се Сериозни Оштетувања. ☆На Лактот Може да Биде Формирана од Еднаш, Без Заварување, со Што Значително се Подобрува Beapressure и Отпорност на,Идеален за Паркинг и приоди за автомобили.

Декларирани својства

Најдобри предлози