• Ново
XEYOU Пасош Капакот на Држачот - Ултра Тенок Премиум Вегетаријанска Кожа Патување Паричникот Случај Капак (Портокал)

XEYOU Пасош Капакот на Држачот - Ултра Тенок Премиум Вегетаријанска Кожа Патување Паричникот Случај Капак (Портокал)

DEN 239.76
Залиха

Износ

Премиум синтетички кожа надворешноста.Дава пријатно чувство и заштита од прашина и гребнатинки.Карактеристики една страна џеб каде што може да се стави пасош и една назад слот каде што може да се лизга во вашиот Дом Помине.Лесни тенок дизајн, додавајќи без непотребни најголемиот дел или тежина.Достапни во различни светла и забава бои. 5.3"(L)x4.1"(W)x0.07"(H), силна и безбедна.Боја : Портокал.

Декларирани својства

Најдобри предлози