• Ново
adidas Мажите Terrex Две Ултра Parley Трага Работи за Чевли

adidas Мажите Terrex Две Ултра Parley Трага Работи за Чевли

DEN 2573.04
Залиха

Износ

Гумен ѓон.Машки terrex две ултра parley.На adidas бренд има долга историја и вкоренето Врска со спортот.Сè што правиме е вкоренета во спортот.Водени од немилосрдните извршување на иновациите, како и со децении на таложење спортски науки експертиза, ние се грижиме за сите, од елитата на професионални спортисти и тимови за секој поединец кој сака да направи спортски дел од нивните животи.adidas Mens Отворено Чевли.

Декларирани својства

Најдобри предлози