• Ново
Пеглање Одбори RRH Десктоп, апарати за Виткање, Преносни Пеглање Маса, со Двојна употреба, Дома Или Перење Дом Употреба (Боја : Црна)

Пеглање Одбори RRH Десктоп, апарати за Виткање, Преносни Пеглање Маса, со Двојна употреба, Дома Или Перење

DEN 10334.88
Залиха

Износ

★ Ова можете да го користите зрак пеглање одбор за брзо допир или притиснете од еден куп на облека. ★ Направени од цврсти пластични и метални. ★ Преносни компактен дизајн за лесна промена на големината за да одговараат на мали апартмани, станови или домови. ★Против пролизгување нога заштита countertop. ★ Димензии : 60cm*36cm*21cm.Бренд : RRHProduct Име : пеглање board Product материјал : памук ткаенини + плетени cotton Height исправка : не се adjustable Size : 60cm*36cm*21cm Product перформанси : лесно за чување, двојно заклучување на уредот, флексибилен за да го користите, имајќи капацитет од околу 30 KGR.Употреба на објект кошула/одговараат/здолниште/tie Note : Овој производ систем вклучува пеглање board Tips : 1. Ако постои оштетување за време на транспортот или не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши тоа за вас во време, ве молиме да веруваат us2. Големина опис : прирачник за мерење, ќе има 1-2cm грешка, во зависност од конкретната size3. Слика Опис : Овој производ е вистински објект.Поради светлина, агол, екранот, и сл., таму ќе биде малку боја разлика, ве молам прости ми.

Декларирани својства

Најдобри предлози