• Ново
MUOOUM Foreat Елени Дрво Недостаток Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик за Патување Ранци

MUOOUM Foreat Елени Дрво Недостаток Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција

DEN 1055.76
Залиха

Износ

Голем Капацитет Патент Затворање, 1x Голем Капацитет Главната преграда внатре, 2x Странични џебови, 1x Пред zip џеб, 4x Мали прегради во внатрешноста, може да се стави предмети во одделни џебови. - Дозволете мало отстапување за мерни податоци. - Може да се користи како туристички ранец или како една рачна ташна. - Лесно да се чистат и Издржливи.

Декларирани својства

Најдобри предлози