• Ново
MUOOUM Орел Животинско Летаат Уметност Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик за Патување Ранци

MUOOUM Орел Животинско Летаат Уметност Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција

DEN 1055.76
Залиха

Износ

Ние го цениме секој клиент и секоја цел што е важно за нас и ние ќе ви помогнат да се реши тоа активно. - Лесно да се чистат и Издржливи.Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.Топло совети : - за Да го продолжи животот на ранец, ние препорачуваме да се мијат торба со рака. - Може да се користи како туристички ранец или како една рачна ташна.Ви благодариме!.Пакет Содржина : 1 * Пелена Ранец Карактеристики На Производот - Патент Затворање. - Дозволете мало отстапување за мерни податоци.Со само едно копче што може да се заклучи и на горниот дел се справува да се откажам торба во склопот на шетач, и со поместена назад ремени, тоа докажува идеален за бебето се грижат за време на патување.Прилагодливи рамо, рака Поместена засилен рамо, рака, Удобно и Дише, Лесен за носење, Без притисок на рамениците.Било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Голем Капацитет Патент Затворање, 1x Голем Капацитет Главната преграда внатре, 2x Странични џебови, 1x Пред zip џеб, 4x Мали прегради во внатрешноста, може да се стави предмети во одделни џебови. - Задоволни Одмор Подарок Избор.Тоа е Мулти-Функција Ранец за секојдневниот живот : Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанти, Погоден за повеќе прилики за шопинг, излегување, училиште, факултет, работа, патување, пешачење, кампување, велосипедизам и други отворено activitie итн.Димензии 11 (L) x 7. - Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.8 (W) x 15 (H) инч. - Вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Декларирани својства

Најдобри предлози