• Ново
Космосот Balck PatternWomen Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно Големи

Космосот Balck PatternWomen Ранец Пелена Торба Бебе Nappy Торба, Секојдневен Патување Назад Пак, Лесни Породилно

DEN 983.76
Залиха

Износ

8 W x 14 H Инчи / 27 x 19.Повеќе Од Една Пелена Торба : Може Да Се Користи Како Ранец, Рачна Ташна, Daypack, Грижа За Новороденчињата, Елегантен И Погоден За Многу Прилика Како И Шопинг, Патување И Сл.8 W x 14 H Инчи, Само 1.Можете слободно да го организираме и да се стави на млеко и шишиња со вода, облека, пелени, влошки и други потреби во посебна џебови Мулти-џеб Дизајн, Донесе Двојно Патент Дизајн, се Чувствуваат Удобно И Мазна Кога Ќе го Лизгачот.За Публиката : Мажи, Жени, Студент, Двојки, Модата На Младите Луѓе, Итн.Повод : Патување, Отворено, Кампување, Шопинг И Така Натаму.Прилагодување На Прилагодливи Рамо, Рака За Да Одговара На Вашето Тело. 2 x Странични Џебови За Брише, Чадор, Шише, Итн.Нашата Мулти-Функционални Пелена Торба Ранец Може да им Помогне на Новите Татко & Мајка ми Родителството го олесни Животот И да ги Задоволи.Станот Дното Дизајн, Стојат Самостојно.8 x е 36,5 CM, Содржи : 1 Главни Капацитет на Кеса,2 Странични воздушни Перници,1 Пред Патент Џеб,4 Мали Џебови Внатре Голем капацитет и мулти-џебови дизајн чувајте ги вашите essentials во ултра-организиран начин.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Ова Пелена Торба Е Направен Од Премиум Twill Ткаенина Која Е Отпорна На Триење, Дамка, И Солза.6 lb, Лесни.Големина : 10. 4 x Мали Складирање Прегради во Внатрешноста。.За Период Чистење Ние ви Препорачуваме Рацете се Мијат Не Машина, Не Грижете се За Бледнее И Crumple. 1 x Пред Патент Џеб За Крпи, Итн.Празна Торба Може Да Застане, Можете Да Го Носат На Рака Или Задниот Дел На Рамото.Добра Услуга : Ако Имате Било Која Цел Или Проблеми Со Квалитетот, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно И Ние Ќе Ви Ги Даде Задоволни Решение.

Декларирани својства

Најдобри предлози