• Ново
Персоналните Име Момче Ранец Пелена Торба за Новороденче Торба Nappy Торба Водоотпорен (Боја : Црна, Големина : Една Големина)

Персоналните Име Момче Ранец Пелена Торба за Новороденче Торба Nappy Торба Водоотпорен (Боја : Црна, Големина

DEN 1583.04
Залиха

Износ

Големина на : 12.09*8.19*15.99 ВО ; Материјал : платно.Обичај:Патент и nameplate само за кеси, и тие се изработени од метал.Бебе и mummy торба совршен за семејството.За на училиште , спортски стадиони , игралишта фестивали , работа контролни пунктови и да патуваат.Задоволство гаранција : 1 година гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози